Контроль якості
Європейська якість
На всіх етапах виробництва на комбінаті дотримуються всі останні тенденції і технології контролю якості товару.

Системи управління якістю

Пройшовши довгий шлях вдосконалення системи управління якістю на виробництві, впроваджуючи все більш складні стандарти контролю і розвиваючи виробництво, птахопереробный комплекс «Укрптахосервіс» відповідає сьогодні найвищим вимогам з контролю якості продукції, що випускається на заводі.

Система HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) – це не просто європейський стандарт якості. Це вимога до щоденної роботи. Це правильне ставлення кожного співробітника до того продукту, який ми виробляємо. Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції.

Євростандарты безопасности

З середини 2013 року комплекс «Укрптахосервіс» впровадив міжнародну систему управління якістю ISO 22000: 2005. Система аналізу ризиків в критичних контрольних точках HACCP передбачає систематичну ідентифікацію, оцінку та управління небезпечними чинниками, істотно впливають на безпеку продукції.

Ми пишаємося тим, що турбота про виробництво якісної продукції є головним акцентом у роботі кожного нашого співробітника. Саме завдяки цьому нам вдалося домогтися європейських стандартів безпеки виробництва, що робить нашу продукцію ще здоровішою і кориснішою.