«УКРПТАХОСЕРВІС»
Виробництво та продаж м’ясних продуктів найвищої європейської якості.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАС
Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції. Це щоденна праця, і це наша робота. Комплекс «Укрптахосервіс» — завжди найкращі м’ясні продукти для Вас і Вашої сім’ї.
ВЛАСНИК КОМПАНІЇ

Я впевнена, що бізнес треба розвивати виключно на взаємовигідних умовах, в центрі уваги яких — інтереси та очікування кінцевого споживача. І не має значення, куди саме постачається продукція: в яке місто, в яку країну. Якість, стабільність смаку та ціни — завжди на найвищому рівні.

Як партнери ми гарантуємо гнучкість, швидкість прийняття рішень та дотримання договірних умов. Для нашої компанії кожен контракт, незалежно від його обсягу, має статус найвищого пріоритету.

Ми цінуємо те, що наші партнери протягом багатьох років задоволені співпрацею з нами, саме тому ми завжди відкриті до діалогу з метою розширення партнерської мережі нашої компанії.

Успіх підприємства залежить не лише від керівництва, а й від злагодженої роботи команди! Якщо ти енергійний, комунікабельний, отримуєш задоволення від своєї роботи, чітко бачиш і знаєш кінцевий продукт своєї діяльності у межах нашої компанії — welcome to the team!

СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ
НАША ПРОДУКЦІЯ
Наша продукція представлена трьома торговими марками та Private Label, які охоплюють різні цінові сегменти, і кожна має свої унікальні особливості:
«НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИРОБНИК КУЛІНАРІЇ»

Укрптахосервіс виготовляє напівфабрикати для відділів кулінарії великих торговельних мереж по всій Україні. Заморожені, охолоджені, приготовані. Гарантія смаку та якості в усіх магазинах.


ДЕТАЛЬНІШЕ
«ГОТОВО»

Охолоджена продукція птиці «середнього» та «високого» цінових сегментів у цій категорії. Якість — висока.

ДЕТАЛЬНІШЕ
«УКРПТАХА»

Експорт замороженої курячої продукції високої якості у 77 країн світу. Успішний багаторічний досвід постачання до державного резерву.

ДЕТАЛЬНІШЕ
«ПТАШКА»

Охолоджена продукція птиці «середнього» та «високого» цінових сегментів у цій категорії. Якість — висока.

ДЕТАЛЬНІШЕ
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції. Це щоденна праця, і це наша робота. Комплекс «Укрптахосервіс» — завжди найкращі м’ясні продукти для Вас та Вашого здоров’я.

БІЛЬШЕ ПРО ЯКІСТЬ
НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми є офіційними дистриб’юторами компанії
ТОВ «Комплекс Агромарс» (Гаврилівські курчата)

НАШІ КЛІЄНТИ
БІЛЬШЕ ПРО КОМПАНІЮ
КАР’ЄРА В «УКРПТАХОСЕРВІСІ»

Ми пропонуємо необмежені можливості особистого і кар’єрного зростання, конкурентоспроможний компенсаційний пакет, цікаву робочу атмосферу та корпоративну культуру.
Ласкаво просимо до нашої команди! Приєднуйтеся!

БІЛЬШЕ ПРО КАР’ЄРУ ТА ВАКАНСІЇ
НАШІ КОНТАКТИ

Ми завжди раді новим яскравим особистостям, чи то клієнти і партнери, чи то члени нашої великої команди. Ми завжди готові допомогти Вам вирішити будь-які питання чи розглянути пропозицію; зв’яжіться з нами — і ми обов’язково вирішимо усі питання, які Вас цікавлять.
Ви напевно залишитеся задоволеними працею з нами.

ДІЗНАТИСЯ ЯК З НАМИ ЗВ’ЯЗАТИСЯ