Про компанію «Укрптаха»
М’ясопереробний комбінат «Укрптахосервіс» є першим в Україні заводом з виробництва напівфабрикатів. Виробнича площа у 2289 м 2 дозволяє нам реалізувати себе у трьох напрямках:

виробництво напівфабрикатів не лише для торговельних мереж, а й під власними брендами, орієнтованими на різні цінові сегменти;

експорт м’яса птиці в 77 країн світу. Шокове заморожування та об’єм морозильних камер дозволяють нам покрити попит наших клієнтів у всьому світі;

реалізація охолодженого м’яса птиці в торговельних мережах великих регіонів України, а також у власних торгових точках у Харкові та Дніпрі.

Компанія була заснована в 1998 році і вже 20 років успішно провадить свою діяльність, має заслужену репутацію надійного виробника.

Чинний штат висококваліфікованих фахівців на чолі з директором виробництва забезпечує безперервну роботу заводу і дозволяє реалізувати повний спектр завдань: виробництво, постачання, просування.

Завод оснащений найновішим обладнанням провідних європейських брендів: MULTIVAC, ULMA, NOWICKI, BITZER, DUCO - TECHNIC, MAGA.

На підприємстві діє інтегрована система керування якістю та безпекою, сертифікована відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000: 2005 та схеми сертифікації FSSC 22000: 2011 (HACCP). Також ми виробляємо м’ясо птиці, сертифіковане HALAL.
НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми є офіційними дистриб’юторами компанії
ТОВ «Комплекс Агромарс» (Гаврилівські курчата)

НАШІ КЛІЄНТИ
ВІДЕО
Переглянути відеоролики про комплекс «Укрптахосервіс» можна нижче:
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Переглянути фотографії з виробництва комплексу «Укрптахосервіс» можна нижче: