КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ
На всіх етапах виробництва останні тенденції і технології контролю якості товару.

Системи керування якістю

Пройшовши довгий шлях вдосконалення системи керування якістю на виробництві, впроваджуючи щоразу суворіші стандарти контролю та розвиваючи виробництво, птахопереробний комплекс «Укрптахосервіс» відповідає сьогодні найвищим вимогам щодо контролю якості продукції, яка випускається на заводі.

Система HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) — це не просто європейський стандарт якості. Це вимога до щоденної роботи. Це правильне ставлення кожного співробітника до того продукту, який ми виготовляємо. Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції.

Євростандарти безпеки

З 2013 року комплекс «Укрптахосервіс» впровадив міжнародну систему керування якістю ISO 22000: 2005. Система аналізу ризиків у критичних контрольних точках HACCP передбачає систематичну ідентифікацію, оцінку та керування небезпечними чинниками, які істотно впливають на безпеку продукції.

Ми пишаємося тим, що піклування про виробництво якісної продукції є головним акцентом у роботі кожного нашого працівника. Саме завдяки цьому нам вдалося досягти європейських стандартів безпеки виробництва, що робить нашу продукцію ще здоровішою та кориснішою.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ